از سوی وزارت کشور اسامی تایید صلاحیت شدگان ریاست جمهوری چهاردهم اعلام شد؛ رقابت در شش ضلعی انتخابات

بعد از اعلام سخنگوی شورای نگهبان، مبنی بر این که اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم به وزارت کشور ارسال شده است، دقایقی بعد، این وزارتخانه، اسامی تایید صلاحیت شدگان را به صورت رسمی اعلام کرد.

بیشتر

عباس مقتدایی برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد

عباس مقتدایی بعد از ظهر پنجشنبه؛ ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ در اولین روز از ثبت‌نام‌ها برای کاندیداتوری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات وزارت کشور شد و با گذراندن مراحل اولیه برای کاندیداتوری ثبت نام کرد.

بیشتر

پیگیری تحقق ماجرای همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مطالبات کارگران

دکتر عباس مقتدایی در جمع بازنشستگان اصفهان: دفتر من مرجع و پناهگاه همه کسانی هست که باید صدایشان در مجلس شنیده شود

بیشتر

پیام دکتر عباس مقتدایی به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان

حضرت آیت الله شهید دکتر ابراهیم رئیسی در تاریخ ایران ماندگار شد و نام نیکی از او بر جای ماند.

بیشتر

نامه مقتدایی به وزیر کشور در مورد علت عدم تصویب آیین‌نامه استخدامی کارکنان شهرداری‌ها

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به وزیر کشور خواستار تصویب آیین‌نامه استخدامی کارکنان شهرداری ها شد.

بیشتر

مقتدایی: رییس جمهور به اصفهان بیاید و جلسه هیئت دولت در اصفهان برگزار شود

عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان و نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نامه ای آنی به رییس جمهور نوشت: متاسفانه همچنان هیچ فهم عمیقی از موضوع مطالبه آب و میزان و حجم اعتراضات مردمی و همچنین نیاز رودخانه زاینده رود قابل مشاهده نیست.

بیشتر

مقتدایی: مردم از وضعیت نوبت دهی مراکز تعویض پلاک گلایه دارند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس طی نامه‌‎ای خطاب به فرمانده نیروی انتظامی خواستار اتخاذ تدابیر فوری نسبت به وضعیت نامناسب مراکز تعویض پلاک در نوبت دهی به مردم به ویژه در شهرهایی که به علت شیوع کرونا این مراکز با تعطیلی مواجه بود، شد.

بیشتر

مقتدایی خبر داد: تخصیص اعتبار برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان

نماینده مردم اصفهان در مجلس از تخصیص اعتبار موردنیاز برای پرداخت پاداش پایان فرهنگیان خدمت خبر داد.

بیشتر

نماینده اصفهان: مجلس کاهش قیمت سیمان و مصالح ساختمانی را دنبال می‌کند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی مصرانه موضوع کاهش قیمت سیمان و مصالح ساختمانی از جمله آهن و فولاد را دنبال می کند.

بیشتر

عدالت درباره عاملان و مسببان اتفاقات زندان اوین اجرا خواهد شد/ کسی نباید به حقوق شهروندان تعرض کند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مجازات ها باید آنقدر بازدارنده باشند که هیچ کس جرات نکند به حقوق شهروندان کشور ولو اینکه زندانیان باشند، تعرض کند، گفت: همه عوامل و مسببان حادثه زندان اوین مشخص و عدالت اجرا خواهد شد.

بیشتر

از دست اندازی به منابع طبیعی و جنگل‌های شمال کشور جلوگیری کنید

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خواستار ممانعت از دست اندازی به منابع طبیعی و جنگل‌های شمال کشور شد.

بیشتر

در نحوه محاسبه حقوق از کارافتادگان و بیمه شدگان اجباری تامین اجتماعی تجدید نظر شود

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس جمهوری خواستار تجدیدنظر سازمان تامین اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور در نحوه محاسبه و میزان حقوق از کار افتادگان و بیمه شدگان اجباری شد.

بیشتر

قول و قرارها برای فعالیت هر چه بیشتر و جلوگیری از رکود در کارها مطرح شد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: چون جلسات به گونه ای برگزار شد که برای اولین بار مطابق تغییری که در آئین نامه داخلی مجلس داده شده بود همه وزرای پیشنهادی با همه کمیسیون های تخصصی جلسه گذاشتند و دغدغه های نمایندگان منتقل شد، قول و قرارها برای فعالیت هر چه بیشتر و جلوگیری از رکود در کارها با وزرای پیشنهادی مطرح شده و ایده های دو طرف یعنی نمایندگان و وزرا با یکدیگر رد و بدل شده است.

بیشتر

خسارت مردم از قطعی برق را فوراً پرداخت کنید

عباس مقتدایی در نامه‌ای از وزیر نیرو خواست، خسارت مردم از قطعی‌های مکرر برق را هرچه سریعتر پرداخت کنید.

بیشتر

دولت‌های بیگانه با سوءاستفاده از مدیران دوتابعیتی به بدنه کشور نفوذ می‌کنند

نایب رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: دولت‌های بیگانه می‌توانند از عدم وابستگی و سستی مدیران دوتابعیتی سوءاستفاده کرده و از حیث امنیتی به بدنه کشور نفوذ کنند.

بیشتر

مقتدایی: سخنان رئیسی نویدبخش آینده‌ای خوب برای ایران است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس سخنان دیروز رئیس جمهور در مراسم تحلیف را نویدبخش آینده‌ای بسیار خوب برای ایران عنوان کرد..

بیشتر

نامه مقتدایی به معاون اول رئیس جمهور درباره مطالبات کادر درمان

ماینده مردم اصفهان در مجلس طی نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور و وزیر بهداشت خواستار پرداخت هرچه سریع‌تر حداقل قسمتی از مطالبات کادر درمان در قالب کارانه عقب افتاده یا پاداش کرونا توسط وزارت بهداشت شد.

بیشتر

وجود بسیج همگانی برای آسان شدن ازدواج

مقتدایی گفت: در کشور برای تسهیل و گسترش ازدواج در جامعه باید یک بسیج بزرگ شکل گیرد و دولت یکی از مراکز تأثیرگذار در این زمینه است.

بیشتر

مدیران نالایق دولتی زدوده شوند/ رئیسی وارث ناکارآمدی دولت قبل است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروز در حوزه ،فرهنگ ، آموزش و در عرصه‌های مختلف صنعت، مباحث مرتبط با کارگران و بازنشستگان و بسیاری از اقشار و اصناف مشکلات جدی وجود دارد لذا همه اینها نشانه از ضعف مدیریتی دولت دارد.

بیشتر

دامداران، خواستارِ رفعِ مشکل شدند

ظهر امروز، شماری از دامداران در نشست مشترک با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و رئیس دیوان محاسبات استان اصفهان، دغدغه های خود را مطرح کردند و خواستار حل مشکلات شدند.

بیشتر

اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به خوزستان می‌روند/ اقدامات تروریستی محکوم است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سفر اعضای این کمیسیون به استان خوزستان خبر داد و گفت : بناست در این سفر گزارشی از چگونگی حل مشکلات خوزستان توسط اعضای کمیسیون تهیه شود.

بیشتر

نوجوانان قربانیان بوروکراسی غیر معقول مسئولان شده‌اند

عباس مقتدایی عباس مقتدایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد نبود متولی از نوجوانان گفت: از ابتدای مجلس یازدهم با صدای رسا اعلام کردم که نوجوانان متولی ندارند و باید شورای عالی نوجوانان تشکیل شود.

بیشتر

مقتدایی به جهرمی: با وجدان شما صحبت می‌کنم/عذرخواهی کنیدتاما هم با رأفت اسلامی باشما برخورد کنیم

ایلنا نوشت: نماینده مجلس یازدهم ضمن سوال از وزیر ارتباطات تاکید کرد که تلگرام به تعهدات خود عمل نکرد و وزیر قانونی جمهوری اسلامی ایران به جای برخورد با آنها از آنها حمایت کرد به طوری که اطلاعات شهروندان عزیز ما در مجموع در اختیار مجموعه‌های خارجی قرار بگیرد.

بیشتر

با رأی نمایندگان؛ «آذری جهرمی» از مجلس کارت زرد گرفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به دلیل عدم شفاف سازی مفاد قرارداد با تلگرام کارت زرد دادند.

بیشتر

کلاف سردرگم ازدواج جوانان/ ضعف دولت برای ساماندهی وضعیت ازدواج

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجایی که برنامه‌ریزی‌های دقیق برای حل مشکل ازدواج وجود ندارد، این مسئله به عنوان یک کلاف سردرگم، هر روز ابعاد و افق‌های تیره تری به خود می‌گیرد.

بیشتر

نماینده مجلس: وزارت ارتباطات در ربودن اطلاعات ایرانی ها همکاری کرد

مقتدایی نماینده مجلس یازدهم ضمن سوال از وزیر ارتباطات تاکید کرد که تلگرام به تعهدات خود عمل نکرد و وزیر قانونی جمهوری اسلامی ایران به جای برخورد با آنها از آنها حمایت کرد به طوری که اطلاعات شهروندان عزیز ما در مجموع در اختیار مجموعه‌های خارجی قرار بگیرد.

بیشتر

افکار عمومی باور دارد که قوه قضائیه در رسیدگی به جرم افراد دانه‌درشت جدی است

نائب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از جهت ارتقاء جایگاه قوه قضائیه در افکار عمومی جهش داشته‌ایم، به گونه‌ای که امروز افکار عمومی کاملاً باور دارند که قوه قضائیه در رسیدگی به جرم افراد دانه‌درشت جدی است.

بیشتر

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:در نامه‌ای خواستار ورود شخصی و جدی رئیس‌جمهوربه مشکلات دامداران شدم

حکیم مهر: نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: دامداران کشور امروز در مشکلات فراوانند و متولیان امر صدای حق آنان را نمی شنوند

بیشتر

ضرورت توجه به نوجوانان و دانش آموزان در برنامه هفتم توسعه

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه شورای عالی جوانان باید تبدیل به شورای عالی جوانان و نوجوانان شود و یا یک شورایی مختص این قشر راه اندازی شود، گفت: در برنامه هفتم توسعه نیز باید به نوجوانان و دانش آموزان توجه ویژه ای شود.

بیشتر

شکایت نماینده اصفهان از ۲ وزیر

نماینده اصفهان در مجلس گفت: به علت ترک فعل و ناکارآمدی موجود، شخصا از وزیر جهاد کشاورزی و وزیر صمت به کمیسیون اصل ۹۰ شکایت کردم.

بیشتر

فرافکنی رئیس جمهور در نسبت دادن مشکل تحریم به بروکراسی پارلمانی/ دولت از ظرفیت مجلس استفاده نکرد

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نسبت دادن عدم لغو تحریم ها به بروکراسی پارلمانی را فرافکنی از سوی روحانی تلقی کرد و گفت: اگر این ادعا واقعیت دارد، آقای روحانی چرا در یک سال گذشته حتی یک بار هم برای رفع این مشکل به مجلس نیامد؟

بیشتر

مقتدایی: زیرساخت‌های لازم در حوزه رسانه باید تقویت شود

تهران- ایران پرس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت، هرچه زمان می‌گذرد جمهوری اسلامی ایران مخاطبان بیشتری در سطح بین‌الملل، کشورهای غربی و کشورهای همسایه به خود اختصاص می دهد.

بیشتر

تدوین تفاهم‌نامه برای ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی برای خبرنگاران و هنرمندان

نماینده مردم اصفهان از تدوین تفاهم‌‎نامه‌‎ای بین دو وزارتخانه راه و شهرسازی و فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی ویژه خبرنگاران و هنرمندان خبر داد.

بیشتر

هم‌آهنگی مجلس و دولت ضامن کارآمدی قوا

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: همکاری و هم‌آهنگی بین مجلس و دولت ضامن ارتقاء بهره‌وری و کارآمدی قوا خواهد بود.

بیشتر

نماینده مردم اصفهان در مجلس خواستار شد؛ برخورد منطقی و عادلانه فدراسیون فوتبال با تیم‌ها

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون ورزش مجلس به دنبال این است که بی عدالتی در مورد تیم‌های ورزشی رخ ندهد و به هرجهت فدراسیون باید به جای رویکرد جانبدارانه، فنی و منطقی برخورد کند

بیشتر

حضور گسترده مردم؛ ابزار اعمال اقتدار کشور

عباس مقتدایی،نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی: اصل سوم قانون اساسی بالاترین حد پیشرفت چه در عرصه‌های معنوی و چه در عرصه‌های مادی و حوزه‌های گوناگون فرهنگی و اقتصادی و سیاسی را برای مردم پیش بینی کرده است. دو مورد از بندهای این اصل، به روابط نظام اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی باز می‌گردد که مشخصاً طرد کامل استعمار و جلوگیری از نفوذ اجانب و تنظیم سیاست خارجی کشور براساس معیارهای اسلامی از جمله این موارد است.

بیشتر

عموم مردم به دنبال مدیران با کفایت هستند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ملت ایران هم‌اکنون بی‌صبرانه به دنبال برگزاری انتخابات برای تغییر هستند.

بیشتر

مجلس یازدهم با وجود عدم همراهی دولت، گام‌های مهمی در زمینه معیشت برداشته است

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس گفت: مجلس یازدهم گام های مهمی در زمینه معیشت، مسکن، ارزاق عمومی، اشتغال و تولید برداشته است.

بیشتر

دلار، طلا، بورس، بنزین؛ چهارگانه ناکارآمدی دولت/ مردم کابینه روحانی را موفق نمی‌دانند

مقتدایی گفت: تعامل آقای روحانی با مجلس به نحوی بود که گویا ایشان با مجلس یازدهم از اساس قهر است، این عدم ارتباط با مجلس نیز قطعا در روند فعالیت های دولت و ناکارآمدتر شدن آن دخیل بوده است.

بیشتر

استفساریه مجلس درباره پایان مهلت سه ماهه آژانس/ پایان ابهام‌ها درخصوص صیانت از حقوق ملت

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: براساس استفساریه ای که فردا به تصویب مجلس می رسانیم هر گونه ابهامی که ممکن است افرادی در قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران را مطرح و دنبال کنند خاتمه پیدا می کند.

بیشتر

مقتدایی:انتقاد از افزایش قیمت شکر و روغن علیرغم اُفت نرخ ارز

نماینده مردم اصفهان در مجلس با انتقاد از افزایش قیمت شکر و روغن با وجود افت نرخ ارز، گفت: هرچند وزارت صمت تلاش هایی برای ساماندهی بازار کالاهای اساسی انجام داده اما به دلیل وجود موانع در هیات دولت، این وزارتخانه در تنظیم بازار موفقیت چندانی به دست نیاورده است

بیشتر

کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه محور باشند/ نسل جوان دیدگاه کارکردی دارد، نه دیدگاه صرف سیاسی

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد نسل جدید به دلیل داشتن سطح دانش بالا، برنامه کاندیداهای ریاست جمهوری را محک خواهد زد و داشتن نگاه کارکردی جایگزین دیدگاه های صرف سیاسی گذشته شده است.

بیشتر

ناکارآمدی‌های وزارت نیرو ناشی از نبود نظارت است

نماینده اصفهان در مجلس وجود بسیاری از ناکارآمدی‌های وزارت نیرو را ناشی از نبود نظارت و انجام نشدن طرح‌های تحقیق و تفحص از این وزارتخانه دانست و گفت: یک تحقیق و تفحص اثر خود را تا ماه های آینده در چندین محور نشان خواهد داد.

بیشتر

حل اختلاف نظرها ی قانون جدید ثبت نام انتخابات با جلسه مشترک

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اختلاف نظر دولت و شورای نگهبان در قانون جدید ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری به راحتی قابل حل بود.

بیشتر

درخواست نماینده اصفهان برای حمایت از بازنشستگان از کارافتاده تامین اجتماعی

به گزارش خبرنگار ایلنا، عباس مقتدایی (نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی) در نامه‌ای به حجت‌الاسلام حسن روحانی از وی خواست که از بازنشستگان از کارافتاده و حداقلی بگیر تامین اجتماعی حمایت شود. نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس جمهوری، از وی خواست که شرایطی فراهم شود از بازنشستگان از کارافتاده سازمان تامین اجتماعی که قادر به تامین معیشت خود نیستند، حمایت شود.

بیشتر

موافقت مجلس با طرح تحقیق و تفحص از آتیه صبا و کفش ملی

پس از پیگیری های متعدد دکتر عباس مقتدایی امروز تحقیق و تفحص از «کفش ملی و نحوه مدیریت شرکتها و اموال بازنشستگان در مجموعه شرکتهای (هلدینگ) آتیه صبا» در صحن علنی، توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب شد

بیشتر

شکایت مجلس از وزیر ورزش و جوانان

نماینده مردم اصفهان در مجلس اعلام کرد که مجلس به دنبال تشکیل شورای عالی نوجوانان است.

بیشتر

نامه نماینده اصفهان به جهانگیری درباره انعقاد قرارداد‌های سفید امضا با کارگران

نماینده اصفهان در مجلس در نامه‌ای خطاب به جهانگیری و شریعتمداری گفت، امنیت شغلی کارگران نیازمند اهتمام جدی‌ دولت است؛ انعقاد قرارداد‌های سفید امضا با وجود مغایرت قانونی همچنان رواج دارد.

بیشتر

در نامه مقتدایی به حاجی میرزایی مطرح شد: امتحانات نهایی دانش آموزان به صورت غیرحضوری برگزار شود

ایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش با اشاره به وضعیت فعلی شیوع کرونا گفت که با توجه به برگزاری کلاس های ترم جاری به صورت مجازی و تجربه موفق امتحانات غیرحضوری در ترم های گذشته، برگزاری امتحانات به صورت غیرحضوری می تواند مدنظر قرار گیرد.

بیشتر

مقتدایی: کاندیداها برای نوجوانان هم برنامه داشته باشند/بی مهری به قشر آینده ساز کشور

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس گفت:کاندیداهای ریاست جمهوری در رسانه ملی برنامه های خود برای نوجوانان را هم تبیین کنند.

بیشتر

آقای ظریف سازتان را با آرمان‌های نظام اسلامی کوک کنید!

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نامه ای سرگشاده به نخبگان انقلابی کشور در خصوص اظهارات محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه واکنش نشان داد

بیشتر

چرا بازنشستگان نباید بدانند مدیران آنها چه میزان دریافتی دارند

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: چرا بازنشستگان نباید بدانند مدیرانی که حراست و حفاظت اموال آنان را برعهده دارند، چه میزان دریافتی دارند.

بیشتر

سلسله نشست های بصیرتی مجمع بصیرت افزایی اصفهان با موضوع بررسی سند ۲۵ ساله همکاری ایران وچین

👈 با حضور دکتر عباس مقتدایی نائب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی 🔵 همراه با پرسش و پاسخ در مورد مسائل سیاسی روز 🔷️چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ♦️مکان: خ اباذر مصلی نماز جمعه خوراسگان(مسجد گلزار) ❁❅❁❅❁❅❁❅❁ ♦️مجمع بصیرت افزایی اصفهان لینک کانال واتس آپ شماره ۵ https://chat.whatsapp.com/CcDPpV8yQtl7d1XuNldFvi

بیشتر

مقتدایی نماینده اصفهان: کم‌کاری دولت در حمایت از بخش‌های آسیب‌دیده از کرونا مشهود است

نماینده اصفهان در مجلس گفت: اولین کاری که آقای روحانی می‌تواند انجام دهد تا صنعت گردشگری از وضعیت بحرانی که بیش از یک سال گریبانش را گرفته تا حدی خلاصی پیدا کند، برگزاری نشست‌های تخصصی با فعالان این صنعت و یافتن راهکار‌هایی است که از دل این جلسات درمی‌آید.

بیشتر

دستورمعاون رئیس جمهوربه سازمان برنامه وبودجه برای بررسی واقدام درخصوص متناسب سازی حقوق بازنشستگان

به دنبال مکاتبه دکتر مقتدایی با رئیس جمهور پیرامون توجه به تکلیف دولت در رابطه با متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با توجه به افزایش ناچیز حقوق آنان نسبت به میزان افزایش سایر صندوقهای بازنشستگی کشوری و لشکری، معاون اول رئیس جمهور به رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور داد موضوع بررسی و اقدام لازم صورت گیرد.

بیشتر

مقتدایی: آقای رییس جمهور آثار تاریخی اصفهان در حال آسیب دیدن جدی و بلکه نابودی است.

به گزارش ایسنا، عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رییس جمهور گفت: آقای روحانی شما در میدان امام اصفهان به مردم قول دادید که جریان آب در داخل زاینده رود به صورت دائمی باشد، در این فرصت باقی مانده حداقل تلاش کنید که به قول خود عمل کنید، آقای روحانی شما نه تنها مدیون مردم اصفهان هستید، بلکه مدیون پرندگان مهاجری هستید که به تالاب گاوخونی می‌آمدند، خواهش من این است که کمک کنید در این فرصت باقی مانده اقدام خوبی صورت پذیرد.

بیشتر

دکتر مقتدایی به منظور رسیدگی به مشکلات ناوگان حمل و نقل عمومی کشوربا رئیس جمهور مکاتبه کرد

با توجه به گلایه متعدد دست اندرکاران ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه در استان اصفهان، دکتر مقتدایی طی مکاتبه ای با رئیس جمهور ضمن انعکاس مشکلات این بخش، خواستار رسیدگی جدی برای رفع این مشکلات شد.

بیشتر

مسئول دفتر رئیس جمهور؛ ازوزیر ورزش و جوانان خواست تا با درخواست دکتر مقتدایی مساعدت شود

به دنبال مکاتبه دکتر مقتدایی پیرامون «قرارگرفتن مباحث مربوط به نوجوانان دردستور کار شورای عالی جوانان»، واعظی مسئول دفتر رئیس جمهور، از وزیر ورزش خواست تا در این زمینه مساعدت نماید.

بیشتر

نامه نماینده مجلس به "شریعتمداری" درباره قرار داد "ویلموتس"

نماینده اصفهان در مجلس طی نامه ای به وزیر تعاون خواستار تعیین تکلیف پرداخت ۲ میلیون یورو از شستا به فدراسیون فوتبال برای پرداخت قرارداد سرمربی سابق فوتبال کشورمان شد.

بیشتر

تا وقتی اینستاگرام و واتساپ قانونی هستند، مردم حق استفاده دارند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: تا وقتی اینستاگرام و واتساپ قانونی هستند، مردم حق استفاده دارند. عده‌ای می‌گویند می‌خواهند این پیام رسان‌ها و بستر‌های فضای مجازی را از مردم بگیرند، در حالیکه چنین نیست و ما در این باره می‌گوییم پول مردم داده شود.

بیشتر

اگر رئیس جمهور بر کشور نظارت دارد چرا وضعیت اینگونه است؟!

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:حالا که رئیس جمهور معتقدند نظارت بر کار وزراء بر عهده ایشان است انتظار می رود در چند ماه باقی مانده از عمر دولت حد نظارت خود رابه گونه ای ارتقاء بخشند که مردم احساس کنند رئیس جمهور بر امور کشور نظارت دارد.

بیشتر

ممکن است يک نفر به نمي‌توانيم اعتقاد داشته باشد و اين خلاف منافع ملي ماست

نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهارات اخیر یکی از مسوولان در نفی واکسن ایرانی گفت: ممکن است یک نفر به نمی‌توانیم اعتقاد داشته باشد و این خلاف منافع ملی ماست.

بیشتر