مقتدایی: سفر رئیس جمهور به اصفهان به دلیل عدم آمادگی استانداری به تعویق افتاد

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: در نامه‌ای به آیت الله رئیسی خواستار سفر هیئت دولت به اصفهان شدم که به دلیل آماده نبودن استانداری به تعویق افتاده است.

بیشتر

نامه مقتدایی به معاون اول و وزیر صمت برای اختصاص سهمیه برنج به هیئات مذهبی

نماینده مردم اصفهان در آستانه ورود به ماه محرم در نامه‌ای خطاب به مخبر، معاون اول رئیس جمهور و رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار تخصیص فوری سهمیه برنج هیئات مذهبی شد.

بیشتر

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی: تجمع مردم در حاشیه زاینده رود نگران کننده است

مسئله مهم این است که تمام مردم در پارک‌ها، کوه صفه و هم در منطقه زاینده‌رود در حال جمع شدن هستند و این موضوع بسیار نگران کننده است

بیشتر

مجلس پیگیر تامین کمبود علوفه دامداران اصفهانی

با پیگیری مجلس، در روز‌های آینده کمبود علوفه دام‌های استان اصفهان جبران می‌شود.

بیشتر

آب زاینده‌رود می‌تواند کشاورزی استان اصفهان را به جایگاه خود بازگرداند

گروه استان‌ها ــ نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: آب زاینده‌رود می‌تواند کمک کند تا کشاورزی استان به جایگاه خود بازگردد و این موضوعی است که در سال‌های اخیر مورد بی‌مهری قرار گرفته و وزارت نیرو و شورای عالی آب وظایف خود را به درستی انجام ندادند.

بیشتر

نماینده مردم اصفهان در مجلس: دولت دوازدهم عزم جدی برای حل مشکل آب نداشت

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر آقای رئیس جمهور عزم جدی برای حل مشکل آب داشت وضعیت ما اینگونه نبود و حل مشکل آب نیازمند اراده‌ای عظیم از سوی شخص رئیس جمهور است.

بیشتر

عباس مقتدایی: دغدغه‌های مردم میان شعارها گم نشود

انتخاب مشکلات مردم به عنوان محور گفت‌وگو میان هفت نامزد ریاست جمهوری در حالی است که این روزها دغدغه های ملت ورد زبان سیاسیون شده و در هر کوی و محفل برای حل آن سخن سرایی می کنند. ولی باید این سخن استاد سخن سعدی را برای آنان یادآور شد که «به عمل کار برآید به سخندانی نیست». بر همین اساس و در آستانه این رویداد مهم در گفت‌وگو با دو تن از کارشناسان این موضوع را به بحث گذاشته‌ایم که مهم‌ترین دغدغه‌های این روزهای مردم چیست و اینکه رئیس جمهور بعدی برای رفع آن‌ها چه اولویت‌هایی را باید مد نظر قرار دهد؟

بیشتر

مشکلات ورزشی روستاهای شرق اصفهان پیگیری شد

در پی مکاتبه روستاهای شرق اصفهان با دفتر نمایندگی دکتر مقتدایی در خصوص مسائل و مشکلات اماکن ورزشی این روستاها،

بیشتر

عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان اصفهان: دلایل رد صلاحیت به داوطلبان اعلام شده است

عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان اصفهان گفت: بررسی و تأیید صلاحیت‌ها برای انتخابات شوراها هنوز تمام نشده است و مراحل رسیدگی به شکایات در هیات نظارت بر انتخابات استان در حال رسیدگی است و نباید در این باره پیش‌داوری کرد.

بیشتر

میزان مالیات تولیدکنندگان اصفهانی متفاوت از کشور است|ضرورت اصلاح بودجه ۱۴۰۰ به نفع تولید

اصفهان- مقتدایی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: میزان مالیات تولیدکنندگان اصفهانی متفاوت از کشور و بسیار بالاتر است و نیاز به اصلاح بودجه ۱۴۰۰ در این ارتباط وجود دارد.

بیشتر

درخواست نماینده مردم اصفهان از استاندار برای رفع موانع تولید

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: با توجه به جایگاه اصفهان در تولید و صنعت کشور، مخاطب اصلی شعار امسال رهبری استان اصفهان است و باید استاندار در این مدت باقی مانده نواقص را جبران کند.

بیشتر

مکاتبه با رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در خصوص تکمیل پروژه های عمرانی روستاهای شرق اصفهان

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، پیرو مذاکرات قبلی، با رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ،در خصوص تکمیل پروژه های عمرانی روستاهای شرق اصفهان مکاتبه نمود.

بیشتر

خوشحالی کشاورزان اصفهان ازتوقف پروژه بن- بروجن/دستگاه قضای وزارت نیرو رامحکوم کرد

بدنبال شکایت نظام صنفی کشاورزی و تشکل های کشاورزی و زیست محیطی استان اصفهان و تعدادی از دوستداران زاینده رود و فعالین محیط زیست، دستگاه قضایی رای به توقف پروژه بن بروجن داد که مایه خوشحالی جامعه کشاورزان اصفهان شد .

بیشتر

مکاتبه دکتر مقتدایی با دادستان اصفهان در خصوص آلودگی هوا

دکتر مقتدایی در خصوص آلودگی هوای اصفهان با دادستان به صورت تلفنی و کتبی گفتگو نمود و اهتمام ویژه ایشان برای رفع این مشکل و توجه جدی به سلامت مردم اصفهان را خواستار شد.

بیشتر