مقتدایی: سفر رئیس جمهور به اصفهان به دلیل عدم آمادگی استانداری به تعویق افتاد

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری دانشجو، عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت که سفر رئیس جمهور به اصفهان به دلیل عدم آمادگی استانداری به تعویق افتاده است.

 

به گفته مقتدایی نامه‌ای از سوی او به آیت الله رئیسی برای سفر هیئت دولت به اصفهان ارسال شده که رئیس جمهور در پی نوشت نامه به معاون اجرایی خود انجام اقدامات لازم برای سفر به اصفهان را اعلام کرده، اما به دلیل عدم آمادگی استاندار اصفهان، این سفر به تعویق افتاده است.

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خوشبختانه به کمک رئیس دستگاه قضایی زمینه‌های لازم برای انجام اقدامات حقوقی زاینده رود فراهم شده و این انتظار می‌رود که مسئولان اجرایی از این فرصت استفاده کنند.

 

وی بیان کرد: طی ماه‌های اخیر نشستی با موضوع معضل آب زاینده رود با حضور نمایندگان استان اصفهان و قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شده است.

 

مقتدایی با بیان اینکه اجرای مصوبات ۹ ماده‌ای آب زاینده رود دغدغه امروز نماینگان اصفهان است، گفت: مردم اصفهان به کمتر از جریان دائمی زاینده رود قانع نیستند، در این راستا لازم است که مسئولان اجرایی انتظارات مردم اصفهان را مورد توجه قرار دهند.

 

وی تصریح کرد: وزیر نیرو طی هفته‌های گذشته از آماده شدن طرح ساماندهی زاینده رود خبر داده، اما هنوز مفادی از این طرح در اختیار نمایندگان استان قرار نرگفته است. تذکر لازم را در این موضوع به معاون پارلمانی وزارت نیرو اعلام کرده ایم.