تعیین تکلیف اراضی جنب شهرک بختیاردشت، مهمترین مطالبه صافکاران

در جلسه ای با حضور اعضای اتحادیه صنف صافکاران وسائط نقلیه اصفهان، با کارشناسان دفتر نماینده مجلس مهمترین مسایل و مشکلات این صنف تبیین شد.

بیشتر

صنف مصنوعات پلاستیک خواستار رفع موانع کار شدند

تأمین مواد اولیه مکفی جهت کارگاه های تولیدی کوچک، کاهش حق بیمه رفع مشکلات مالیاتی مهمترین مطالبات صنف سازندگان و فروشندگان مصنوعات پلاستیکی در جلسه با کارشناسان دفتر نماینده مجلس

بیشتر

آهن فروشان: عملکرد بورس در عرضه محصولات پولادی ناعادلانه است

مهمترین مطالبات آهن فروشان اصفهانی توسط کارشناسان دفتر نماینده مجلس احصاء شد.

بیشتر

تناقضات قانونی، مهمترین گلایه موسسات کرایه اتومبیل

جلسه ای با حضور کارشناسان دفتر دکتر مقتدایی با اعضای اتحادیه صنف دفاتر و مرسسات اتومبیل کرایه برگزار شد.

بیشتر

کفاشان اصفهانی: مسئولان دیپلماسی اقتصادی را تقویت کنند

دفتر عباس مقتدایی با اعضای اتحادیه صنف کفاشان اصفهان تشکیل جلسه داد

بیشتر

باطری سازان و باطری فروشان وسائط نقلیه از مشکلاتشان می گویند

باطری سازان و باطری فروشان وسائط نقلیه، خواستار رسیدگی مسئولین به مشکلاتشان هستند. کارشناسان دفتر نمایندگی دکتر مقتدایی در خرداد 1400 پای درددلهای اعضای این اتحادیه نشستند.

بیشتر

مسائل و مشکلات صنف فروشندگان گوشت قرمز، مورد بررسی قرار گرفت

کارشناسان دفتر نمایندگی دکتر عباس مقتدایی، در تاریخ 10 اردیبهشت 1400 در دیدار با اعضای اتحادیه صنف فروشندگان گوشت قرمز اصفهان، اهم مسائل و مشکلات این صنف را جویا شدند.

بیشتر

مسائل و مشکلات صنف میوه و سبزی فروش، احصاء شد

در ادامه بررسی و احصاء مسائل و مشکلات اصناف اصفهان، کارشناسان دفتر نمایندگی دکتر مقتدایی در تاریخ 19 خرداد 1400 در محل صنف میوه و سبزی فروش حضور یافته و پای صحبتها و درددلهای اعضای این صنف نشستند.

بیشتر

کارگروه اصناف با محوریت بررسی مسائل و مشکلات عمده فروشان میادین میوه و تره بار، تشکیل شد.

در ادامه بررسی مسائل و مشکلات اصناف اصفهان، در تاریخ 22 اردیبهشت 1400 مسائل و مشکلات عمده فروشان میادین میوه و تره بار در محل میدان تره بار شهرداری، تشکیل شد.

بیشتر

کارگروه اصناف با محوریت بررسی مسائل و مشکلات صنف فروش و تعمیر لوازم خانگی، تشکیل شد.

مسائل و مشکلات اتحادیه صنف فروش و تعمیر لوازم خانگی در تاریخ ۱۸ اردیبهشت 1400 در محل اتحادیه این صنف مورد بررسی و احصاء قرار گرفت.

بیشتر

بیمه فعالان حوزه حمل و نقل بار درون شهری، پیگیری شد

به دنبال جلسه دفتر نمایندگی دکتر مقتدایی با فعالان حوزه حمل و نقل، مطالبه بخشی از این قشر یعنی فعالان حوزه حمل و نقل بار درون شهری، از طریق این دفتر نمایندگی و مکاتبه با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پیگیری شد.

بیشتر

این بار پای درد و دل مبل فروشان اصفهانی

اعضای اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان مبل طی جلسه ای با کارشناسان امور اصناف دفتر نماینده مردم اصفهان در مجلس از عملکرد سازمان تأمین اجتماعی و دارایی گلایه نمودند.

بیشتر

صنف مصنوعات چوبی هم از گلایه هایشان گفتند

کارشناسان دفتر نماینده مجلس پای گلایه های اعضای اتحادیه صنف مصنوعات چوبی اصفهان نشستند

بیشتر

پارچه فروشان از محاسبه مالیات به صورت علی الراس گلایه مند هستند

در تاریخ 19 اسفند 1399 کارشناسان دفتر نمایندگی دکتر مقتدایی در محل اتحادیه صنف پارچه فروشان اصفهان، حضور پیدا کردند و از نزدیک پای صحبتها و گلایه های اعضای این صنف نشستند.

بیشتر

دکتر مقتدایی مطالبات صنف دارندگان ماشینهای سنگین راهسازی و جراثقال را پیگیری کرد

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از طریق مکاتبه با مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، مطالبه صنف دارندگان ماشینهای سنگین راهسازی و جراثقال مبنی بر «اختصاص سهمیه گازوئیل به ازای هر دستگاه ماشین‌آلات سنگین راهسازی و جراثقال» را پیگیری نمود.

بیشتر

صنف فروشندگان لوازم آرایشی: از فروش لوازم آرایشی فاقد مجوز در فروشگاه‌های اینترنتی جلوگیری شود

جلسه کارگروه اصناف با محوریت بررسی مسائل و مشکلات صنف «فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی»، در تاریخ 99/11/28 در محل اتحادیه این صنف، تشکیل شد. صنف فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی، خرید و فروش‌ در فضای مجازی را یکی از عوامل عرضه گسترده کالاهای تقلبی در بازار لوازم آرایشی و بهداشتی می‌ دانند و فروش لوازم آرایشی در داروخانه ‌ها را مزید بر مشکلات این صنف عنوان می ‌کنند.

بیشتر

اتحادیه صنف تولیدکنندگان محصولات نساجی هم از مطالباتشان گفتند

اصفهان قطب صنعت نساجی و دارای بیشترین راندمان تولید نخ و پارچه در کشور است

بیشتر

کارگروه اصناف با محوریت بررسی مسائل و مشکلات صنف ماشین آلات سنگین راه سازی و جراثقال، تشکیل شد.

به دنبال بررسی مسائل و مشکلات اصناف، مشکلات صنف ماشین آلات سنگین راه سازی و جراثقال طی دو جلسه در محل اتحادیه و دفتر نمایندگی دکتر مقتدایی در تاریخ های 99/12/4 و 99/12/6 تشکیل شد.

بیشتر

نماینده مجلس کاهش نرخ بیمه کارفرمایان کارگاههای تولید نان حجیم و فانتزی را پیگیری کرد

به دنبال بررسی و احصاء مسائل و مشکلات صنف تولیدکنندگان نان حجیم و فانتزی، دکتر مقتدایی کاهش نرخ بیمه کارفرمایان کارگاههای تولیدی نان حجیم و فانتزی را از طریق مکاتبه با رئیس سازمان تامین اجتماعی پیگیری کرد

بیشتر

نماینده مردم در مجلس، مطالبه صنف ادوات و نهاده های کشاورزی را پیگیری نمود

به دنبال بررسی و احصاء مسائل و مشکلات صنف ادوات و نهاده های کشاورزی، این صنف خواستار تخصیص ارز دولتی به ادوات و نهاده های کشاورزی شدند که دکتر مقتدایی این موضوع را از طریق مکابته با وزیر صنعت، معدن و تجارت، پیگیری نمود.

بیشتر

صنایع‌دستی اصفهان، گران و بدون مشتری

رئیس اتحادیه صنف صنایع‌دستی اصفهان با اشاره به تعطیلی بسیاری از کارگاه‌های تولیدی این صنف گفت: تولید‌ صنایع دستی ۷۰ تا ۹۰ درصد کاهش یافته ‌است.

بیشتر

کارگروه اصناف با محوریت بررسی مسائل و مشکلات صنف نانوایی، تشکیل شد.

یکی دیگر از جلسات اصناف که به همت دفتر دکتر مقتدایی تشکیل شد، جلسه با اتحادیه صنف نانوایی در تاریخ 99/11/12 بود. در این جلسه کارشناسان دفتر نمایندگی اهم مشکلات این صنف را از زبان اعضای این اتحادیه جویا شدند.

بیشتر

جلسه کارگروه اصناف با محوریت بررسی مسائل و مشکلات صنف تولیدکنندگان فرش دستباف برگزار شد

در ادامه بررسی مسائل و مشکلات اصناف اصفهان، کارشناسان دفتر دکتر مقتدایی در تاریخ 99/11/29 در محل اتحادیه صنف تولیدکنندگان فرش دستباف حضور یافتند و در جلسه ای با اعضای این اتحادیه، اهم مشکلات آنها را جویا شدند.

بیشتر

جلسه کارگروه اصناف با محوریت بررسی مسائل و مشکلات صنف خدمات فنی ماشین آلات سنگین برگزار شد

در راستای بررسی و احضاء مسائل و مشکلات اصناف، جلسه با حضور اعضای اتحادیه صنف خدمات فنی ماشین آلات سنگین و کارشناسان دفتر نمایندگی دکتر مقتدایی در محل اتحادیه صنف و در تاریخ 25/11/99 تشکیل شد.

بیشتر

کارگروه اصناف با محوریت بررسی مسائل و مشکلات صنف فروشندگان فرش دستباف، تشکیل شد.

در راستای بررسی مسائل و مشکلات اصناف استان جلسه ای با حضور اعضای اتحادیه فروشندگان فرش دستباف در تاریخ 99/11/18 در دفتر اتحادیه واقع در میدان امام به منظور بررسی و احصاء مشکلات این صنف، تشکیل شد.

بیشتر

کارگروه اصناف با محوریت بررسی مسائل و مشکلات صنف تولیدکنندگان نان حجیم و فانتزی، تشکیل شد.

در راستای بررسی مسائل و مشکلات اصناف استان جلسه ای با حضور اعضای اتحادیه صنف تولیدکنندگان نان حجیم و نان فانتزی در تاریخ 99/11/19 در دفتر اتحادیه واقع در شهرک آزمایش به منظور بررسی و احصاء مشکلات این صنف، تشکیل شد.

بیشتر

کارگروه اصناف با محوریت بررسی مسائل و مشکلات صنف تولیدکنندگان پولک و نبات، تشکیل شد.

کارشناسان دفتر نمایندگی دکتر مقتدایی، چهارشنبه 15 بهمن 1399 به منظور بررسی و احصاء مسائل و مشکلات صنف تولیدکنندگان پولک و نبات، در محل اتحادیه این صنف حضور یافتند و از زبان اعضای هیات مدیره، اهم مشکلات آنها را جویا شدند.

بیشتر

سنگبری های اصفهانی از مشکلاتشان می گویند

طی جلسه کارشناسان دفتر دکتر مقتدایی با اعضای اتحادیه سنگبری های استان اصفهان، مسایل و مشکلات این صنف نبیین شد. این صنف در اصفهان دارای 600 عضو پروانه دار اسن که غالبا در شهرک محمودآباد مستقرند و بالغ بر 2000 عضو غیر پروانه دار که به مرور در حال عضو شدن هستند. مهمترین مشکلات این صنف مسایل مالیاتی، تسهیل امر صادرات سنگ به کشورهای دیگر، مشکلات بیمه ای اتباغ غیر ایرانی شاغل در کارگاه ها، افزایش بی رویه نرخ کرایه حمل بار و افزایش قیمت مواد اولیه می باشد.

بیشتر

کارگروه اصناف بامحوریت بررسی مسائل و مشکلات صنف تولیدکنندگان ادوات و نهاده های کشاورزی تشکیل شد

در راستای بررسی مسائل و مشکلات اصناف استان جلسه ای با حضور اعضای اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان ادوات و نهاده های کشاورزی در تاریخ 99/11/5 در دفتر دکتر مقتدایی به منظور بررسی و احصاء مشکلات این صنف، تشکیل شد.

بیشتر

رفع مشکلات مالیاتی، مهمترین مطالبه صنف الکتریک و الکترونیک

در جلسه ای که با حضور کارشناس دفتر دکتر مقتدایی و اعضای اتحادیه صنف الکتریک و الکترونیک برگزار شد، اعضاء صنف به تبیین مسایل و مشکلاتشان پرداختند، رفع مشکلات مالیاتی مهمترین مطالبه الکتریکی ها عنوان شد.

بیشتر

احصاء مشکلات صنف آرایشگران مردانه توسط دفتر دکتر مقتدایی

پس از برگزاری جلسه با صنف آرایشگران مردانه، مسائل و مشکلات این صنف احصاء شد. دفتر نمایندگی دکتر مقتدایی در تلاش است، حل مشکلات آنها را پیگیری نماید.

بیشتر

مکاتبه دکتر مقتدایی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص درنظرگرفتن سختی کار برای آرایشگران

دکتر مقتدایی مطالبه «لحاظ سختی کار برای صنف آرایشگران مردانه» را از طریق مکاتبه با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری کرد.

بیشتر

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر عملکرد انجمنهای صنفی، نظارت نماید

طی جلسه کارشناسان دفتر نمایندگی دکتر مقتدایی با اتحادیه «صنف سازندگان مسکن و ساختمان اصناف»، اهم مسائل و مشکلات آنها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در رابطه با موضوع «تداخل وظایف انجمن ها و موازی کاری آنها با فعالیتهای اتحادیه»، طی مکاتبه ای با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار شد که بحث «تداخل و موازی‌کاری فعالیت انجمن‌ها با اتحادیه‌ها» که منجر به سردرگمی اعضای اتحادیه‌ها می‌شود، مورد بررسی جدی قرار گیرد و نیز وزارت کار، بر عملکرد انجمن‌ها نظارت کند.

بیشتر