بی‌توجهی به موضوع فرونشست زمین در اصفهان عواقب جبران ناپذیری به دنبال دارد

نماینده مردم اصفهان در مجلس طی نامه‌ای مشترک به وزرای کشور، میراث، نیرو، ارتباطات، دفاع، راه، جهاد و رؤسای سازمان‌های محیط زیست و برنامه و بودجه، ابعاد خطرناک و جدی فرونشست زمین اصفهان و راهکارهای آن را تشریح کرد.

بیشتر

نماینده مردم اصفهان: مردم اصفهان به کمتر از جریان دائمی زاینده رود قانع نیستند

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: تاریخچه مدیریت آب زاینده‌رود نشان‌دهنده مدیریت غلط، عدم برنامه‌ریزی دقیق حوضه آبریز زاینده‌رود است، بر همین اساس امروز مجموعه‌ای از مطالبات متراکم در خصوص زاینده رود مطرح‌شده است و مردم اصفهان از دولت سیزدهم انتظار دارند به معضل زاینده‌رود رسیدگی کند.

بیشتر

مقتدایی: موضوع آلودگی هوای اصفهان و استفاده از مازوت را متذکر شد.

مقتدایی رئیس مجمع نمایندگان شهرستان اصفهان در نامه‌ای به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، موضوع آلودگی هوای اصفهان و استفاده از سوخت مازوت را مجدداً متذکر شد.

بیشتر

مقتدایی: در نیروگاه‌های اصفهان از مازوت استفاده نشود

رییس مجمع نمایندگان اصفهان و رییس شورای شهر اصفهان در نامه ای به روسای قوای مقننه و قضاییه بر لزوم استفاده نکردن از مازوت در نیروگاه های این استان تاکید کردند.

بیشتر

نماینده اصفهان: دولت به داد دامداران برسد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: دامداران کشور امروز در مشکلات فراوانند و متولیان امر صدای حق آنان را نمی شنوند.

بیشتر

ضرورت رسیدگی فوری به وضعیت دامداران و تولیدکنندگان گوشت و شیر

نماینده مردم اصفهان در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور، وزیر جهاد کشاورزی و رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس خواستار رسیدگی فوری به وضعیت دامداران کشور و تولیدکنندگان گوشت و شیر شد.

بیشتر

مسائل و مشکلات حوضه آبریز زاینده رود، مورد بررسی قرار گرفت

نشست مشترک مجمع نمایندگان شهرستان اصفهان با مسئول حوضه آبریز زاینده رود و سرپرست شرکت آب منطقه ای اصفهان در تاریخ جمعه 31 اردیبهشت 1400 در محل ساختمان نمایندگان شهرستان اصفهان برگزار شد.

بیشتر

اعتراض کشاورزان شرق اصفهان در خصوص عدم جاری شدن آب در رودخانه زاینده رود

در پی محقق نشدن وعده مسئولان ،جمعی ازکشاورزان شرق اصفهان خواستار اجرا شدن مصوبات 9 ماده ای شورایعالی آب شدند.

بیشتر

مکاتبه دکتر مقتدایی با رئیس کمیسیون کشاورزی در خصوص نرخ خرید تضمینی گندم

دکتر مقتدایی در خصوص نرخ خرید تضمینی گندم با رئیس کمیسیون آب، کشاورزی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، مکاتبه کرد.

بیشتر

حمایت مجلس از مقابله با مسببان آلودگی هوای اصفهان

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خطاب به دادستان اصفهان درخصوص آلودگی هوای استان اصفهان ناشی از سوخت مازوت نامه‌ای ارسال کرد.

بیشتر

مکاتبه دکترمقتدایی با وزیرتعاون،کارو رفاه اجتماعی به منظور پیگیری مشکل سهم بیمه کارفرمایان کشاورزی

در پی مکاتبه کشاورزان و کارفرمایان کارگاه های کشاورزی با دفتر نمایندگی دکتر مقتدایی مبنی بر اعتراض به عدم اجرای قانون «معافیت سهم بیمه کارفرما» برای کشاورزان و کارفرمایان کارگاههای کشاورزی، این نماینده مجلس موضوع را از طریق مکاتبه با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پیگیر شد.

بیشتر