مقتدایی در جمع خبرنگاران بعد از ثبت نام ریاست جمهوری/ فیلم

احساس کردم برای اینکه سلایق، رویکردها و تفکرات مختلف در کشور به‌کار گرفته شوند، لازم است در انتخابات ثبت‌نام کنم.

بیشتر

پیام دکتر عباس مقتدایی، عضو کمیسیون امینت ملی مجلس شورای اسلامی در پی حمله موشکی رژیم کودک کش صهیون

سردار شهید زاهدی از تبار شهیدان ماندگاری است که همچون ستاره می درخشند تا راه حق و باطل کم نشود و آفرین بر مردمان این دیار کهن که همچنان پیشگام ایثار و شهادتند.

بیشتر

مسئولین و نخبگان جامعه، قانون اساسی را هرازگاهی مطالعه کنند

در نشست بصیرتی که در فضای مجازی با حضور دکتر مقتدایی نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تاریخ 20 خرداد 1400 و به همت بسیج اساتید و تشکل کوثر دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان و معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر برگزار شد، بازخوانی اهداف انقلاب و رسالت جبهه انقلابیون در انتخابات توسط ایشان، مورد بحث قرار گرفت.

بیشتر

رئیس جمهور دستور اصلاح متناسب سازی حقوق بازنشستگان را صادر کرد

نماینده مردم اصفهان از پاسخ رئیس جمهور به نامه خود در مورد رسیدگی به اجرای ناقص قانون و اصلاح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: ایشان به وزیر کار و رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد این موضوع دستور اقدام داد.

بیشتر

تحلیل عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس از سند ۲۵ ساله همکاری ایران و چین/ این قرارداد از نوع ترکمنچای نیست

گروه استان‌ها- نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: انعقاد تفاهم‌نامه با چین مانعی بر سر راه یک‌جانبه‌گرایی آمریکا است و تاکنون همه کشورهای مخالف با ایران با کشور چین قراردادهای متعددی دارند

بیشتر

واکسن ربطی به FATF ندارد/ نفوذی‌ها می‌خواهند مساله را سیاسی کنند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نظام سلطه از طریق FATF به دنبال اعمال فشار بیشتر بر کشورمان است و نیروهای نفوذی هم به این موضوع دامن می‌زنند

بیشتر

حماسه9دی نشان داد جامعه ایران به رشد و بالندگی رسیده است

مقتدایی خوراسکانی در برنامه «به وقت ایران» مطرح کرد:

بیشتر

مجلس، ناظر بر حسن اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی مجلس: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها هم اکنون در حال اجراست، اما نتایج اجرا از سوی بخش نظارتی مجلس یعنی کمیسیون امنیت ملی پیگیری و با حضور مسئولان ذیربط بررسی می‌شود.

بیشتر

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس: برای طرح لغو تحریم‌ها، ضمانت های اجرایی شدیدی در نظر گرفته شده است

مقتدایی با بیان اینکه برای طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها ضمانت‌های اجرایی شدیدی در نظر گرفته شده است، گفت: این طرح در جهت صیانت و حفاظت از حقوق مردم تدوین شده است.

بیشتر

مقتدایی در گفتگو با مهر: طرح لغو تحریم‌ها سطح بالایی از منافع ملی را تامین می‌کند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وظیفه ذاتی وزارت امور خارجه آن است که ترور شهید فخری‌زاده را پیگیری حقوقی کند و مجلس نیز فعالیت‌های این وزارتخانه را در این زمینه رصد می‌کند.

بیشتر

وزارتخارجه برای آزادی دیپلمات‌های ربوده شده پیگیری جدی‌تری می‌کند

​​​​​​​نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزارت امورخارجه با عزم جدی پیگیر وضعیت دیپلمات‌های ربوده شده ایرانی است.

بیشتر

اعتراض نماینده مجلس به قیمت ترافیک تلگرام |‌ آذری جهرمی در مجلس پاسخگو باشد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از زمان استقرار CDN های تلگرام در کشور باید ترافیک استفاده از این پیام رسان با نرخ داخلی برای کاربران محاسبه می‌شده درحالیکه با نرخ بین الملل و چندبرابری نسبت به ترافیک داخلی مورد محاسبه قرار گرفته و از حساب کاربران کسر شده است. وزیر باید در این خصوص در کمیسیون شفاف سازی کنند.

بیشتر