نماینده اصفهان در مجلس، روز شهرداری ها رابه خدمتگزاران تبریک گفت

« آینده براى  ملت  ما  آینده ‌ روشنى  است. ‌ان‌شاءالله‌  آینده  نشانگر گشایش  و استحکام بیشتر    و   قدرت  بیشتر   و  رفاه بیشتر   و  عدالت کامل‌تر  خواهد بود»      

مقام معظم رهبری

 

بر همگان آشکار است که مدیریت عرصه شهری، حوزه‌ای خطیر و تأثیرگذار در راستای توسعه متوازن و همه‌جانبه و توزیع عادلانه فرصت‌ها و امکانات است که می‌تواند در جلب رضایت عمومی و ایجاد آسایش و نشاط اجتماعی و دستیابی به آرمان پیشرفت و عدالت، نقش بسیار مؤثری را ایفا کند.

مسئولیت در این حوزه، فرصتی است مغتنم برای تمامی دست‌اندرکاران گرانقدر مدیریت شهری که با کوشش‌های خالصانه و تلاش‌های بی‌منت خود و با بهره‌گیری از فرصت‌ها، همت والای خویش را معطوف جهش ایران سربلند داشته‌اند و رضایت خالق را در رضایت خلق او جستجو می‌کنند.

14 تیرماه «روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها»  را به همه جهادگران در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری که با تمام توان در این نهاد مردمی برای خدمت خالصانه، تلاش مجدانه دارند، تبریک عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند، صحت و سلامتی و توفیق روزافزون در مسیر تحقق اهداف و برنامه‌های ایران عزیز را برای ایشان مسألت دارم.

در این مجال، فرصت را غنیمت دانسته و با عنایت به اینکه فردا بزرگ‌ترین رخداد سیاسی کشور را پیش رو داریم و جایگاه حضور و مشارکت آگاهانه و مسئولانه بسیار تعیین‌کننده و نقش‌آفرین است، از تمامی عزیزانمان در مجموعه بزرگ شهرداری دعوت می‌کنم تا برای انتخاب فرد اصلح به‌عنوان رئیس‌جمهور آینده کشور، در پانزدهم تیرماه حضوری پرشور و فعال داشته باشند.

 

و من  الله  التوفیق

خادم ملت و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی- دکتر عباس مقتدایی