دکتر مقتدایی با اهالی عاشق آباد، دیدار کرد

به دنبال بررسی و احصاء مسائل و مشکلات اهالی محلات، دکتر مقتدایی نماینده مردم در مجلس، با اهالی محله عاشق آباد اصفهان، دیدار و گفتگو کرد.

بیشتر

دکتر مقتدایی با اهالی شهر محمدآباد جرقویه دیدار کرد

در راستای توجه به مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه، دکتر مقتدایی به شهر محمدآباد جرقویه و از نزدیک با اهالی و مسئولین این شهر در خصوص مسائل و مشکلات گفتگو کرد.

بیشتر

بازدید دکتر مقتدایی از محله درب کوشک اصفهان

دکتر مقتدایی در راستای احصاء مسائل و مشکلات مناطق و محلات شهری اصفهان، از محله درب کوشک اصفهان بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این محله قرار گرفت.

بیشتر

جلسه کارگروه مناطق شهری با محوریت بررسی مسائل منطقه 13، تشکیل شد.

در تاریخ 99/10/25 جلسه کارگروه مناطق شهری با محوریت بررسی مسائل و مشکلات منطقه 13 شهرداری اصفهان در محل سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی امام خمینی ره آموزش و پرورش، تشکیل شد.

بیشتر

جلسه مدیر کل اوقاف اصفهان با هیات امنای بقاع متبرکه تشکیل شد

جلسه ای با حضور دکتر مقتدایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان و نیز جمعی از هیات امنای بقاع متبرکه و معتمدین محلی در تاریخ شنبه 6 دیماه 1399 در محل دفتر نمایندگان تشکیل شد. در این جلسه، هیات امنای بقاع متبرکه به بیان مسائل و مشکلات خود در خصوص قیمت گذاری قبر در بقاع متبرکه، استفاده از مدیران بومی برای تولیت بقاع و ... پرداختند.

بیشتر

کارگروه بررسی مسائل غرب اصفهان تشکیل شد

کارگروه مناطق شهری دفتر دکتر مقتدایی این بار با هدف بررسی مسائل و مشکلات مناطق غرب شهرستان اصفهان با حضور جمعی از معتمدین غرب اصفهان، تشکیل شد.

بیشتر

بررسی مسائل و مشکلات منطقه 10

برگزاری نشست بررسی و حل مسائل و مشکلات منطقه ۱۰ شهر اصفهان با حضور برخی معتمدین و مسئولین منطقه توسط دکتر عباس مقتدایی

بیشتر

بررسی مسائل و مشکلات منطقه 14

برگزاری نشست بررسی و حل مسائل و مشکلات منطقه ۱۴ شهر اصفهان با حضور برخی معتمدین و مسئولین منطقه توسط دکتر عباس مقتدایی

بیشتر

نامه به رئیس جمهور در خصوص افزایش بودجه سازمانهای حمایتی

نماینده مردم اصفهان در مجلس طی نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار افزایش اعتبار سازمان بهزیستی برای رسیدگی و ساماندهی وضعیت حاشیه نشینان و کودک خیابانی شد.

بیشتر

طرح های معیشتی با همکاری مجلس و دولت تحقق می یابد/دولت لایحه ای برای حل مشکلات مردم به مجلس ارائه نک

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است طرح معیشتی می‌تواند با همکاری مجلس و دولت به سرانجام برسد اما گلایه‌های مدیریتی دولت مانع همکاری گسترده میان سه قوه شده است.

بیشتر